waterheater.co.il

קצת אור וזה עובד? - כל מה ששימושי לדעת על דודי שמש

קצת אור וזה עובד? - כל מה ששימושי לדעת על דודי שמש רכישת דוד שמש חדש נראית לרובנו די מבלבלת. אנחנו לא מכירים את המונחים בתחום ומניחים שבכל רגע יצליחו פשוט "לרמות" אותנו. אז מה כדאי לדעת עוד לפני שמתייעצים עם אנשי מקצוע? התשובות לפניכם בשונה מהרבה מאוד דברים אחרים, רכישת דוד שמש היא דבר שטומן בחובו התחייבות  לזמן ארוך ולכן הרכישה של..


מחירון דודי שמש – המדריך המלא לדודי שמש

מחירון דודי שמש – המדריך המלא לדודי שמש דוד שמש תקני מאפשר לנו לחסוך בהוצאות חשמל וכסף למשק הבית כמו גם יכולת הפקת מים חמים בכל ימות השנה מהשמש בישראל בלחיצת כפתור   דודי שמש נפוצים מאוד בישראל אך אין הם המצאה ישראלית. מדובר בפטנט גאוני המאפשר חיסכון במשאבי טבע, חיסכון בחשמל וזה כמובן חוסך לכם כסף רב שכן ישראל ידועה כמדינה שופעת..


דודי שמש – על כל מה שיש בשוק

דודי שמש – על כל מה שיש בשוק עם מחירי החשמל שרק עולים כל מספר חודשים התקנת דוד שמש תסייע רבות בחיסכון בחשמל ובהוצאות וכן שומרת על איכות הסביבה   מאז 1976 ועד לפני מספר שנים היה חוק בישראל אשר חייב להתקין דוד שמש בכל בית שכן כך הצליח המשק בישראל לחסוך מאות מיליוני שקלים וגם לשמור על איכות הסביבה. דוד שמש חוסך בחשמל..


מבצעי דודי שמש – המבצעים החמים לקראת החורף

מבצעי דודי שמש – המבצעים החמים לקראת החורף החורף קרב ובא ואם הנכם זקוקים לדוד שמש חדש זה הזמן להנות ממגוון של מבצעים מטובי חברות דודי השמש והחשמל ואף להתמקח עימם במחיר   החורף אוטוטו פה ותמיד עדיף להצטייד עם דודי שמש חדשים מאשר לבצע תיקון דודי שמש, בטח כאשר השוק מוצף כיום במבצעים מדהימים של חברות וכן יצרני דודי שמש וחשמל. אז עתה זה..


תיקון דודי שמש - הבעיות ופיתרונן

לרוב תקלות דודי שמש יכולות להימנע משימוש נכון, כיבויו כאשר אין בו שימוש וניקויו מפני אבנית מצטברת. יחד עם זאת, בכל מקרה של תיקון דודי שמש או החלפה דאגו לקבלת אחריות של שנה או יותר לשקט נפשי החורף כבר כאן והדוד שמש או דודי חשמל שלנו מתחילים לעבוד שעות נוספות על מנת שנוכל להנות ממים חמים ונעימים,..


ניקוי קולטי שמש- תקלטו, זה הכל בקולט

ניקוי קולטי שמש- תקלטו, זה הכל בקולט לא מעט אנשים סובלים מאי זרימת מים חמים למרות שהדוד עובד כראוי. הבעיה, כפי שאתם מנחשים הוא בקולט ולא בדוד קולטים לדוד שמש הם מקור האנרגיה, ה"מנוע" שמאחורי מנגנון הפעולה של דודי שמש. הרעיון פשוט: קליטת האנרגייה שבקרינת השמש, והפיכתה לאנרגיית חום האצורה במים החמים (שיאוחסנו..


התקנת דודי שמש - מה מציעות לנו החברות לקראת החורף

כשד"ר צחי תבור המציא את דודי השמש, לא היה לו מושג שההמצאה הפשוטה שלו, שכל מטרתה היתה להשתמש בחום השמש הטבעי, הזמין לנו ברוב ימות השנה, על מנת לחמם את המים, תגרום ללידה של שוק חדש מכוח החוק, המחייב כל קבלן לשים דוד שמש, קמו עשרות חברות שכל עיסוקן הוא מכירת דודים ותיקונם, במקרה שהישן התקלקל...


תיקון דודי שמש - להכין את הדוד לחורף

תיקון דודי שמש - להכין את הדוד לחורף בימים אלו שהקיץ מתחיל לעזוב אותנו והסתיו מתקדם לאט, זה זמן טוב לבדוק האם דוד השמש שלנו מוכן לחורף כמה פעמים קרה לכם שדוד השמש שלכם אכזב והפסיק לעבוד בדיוק באמצע מקלחת, שהפכה בבת אחת למקלחת מי קרח? כמה פעמים עמדתם לקלח את ילדיכם וגיליתם שאין מים חמים באמבטיה למרות שהדוד היה דלוק זמן רב? ברוב..


דודי שמש - איך מנצלים את השמש לטובתנו

מי שאומר שישראל מתעוררת מאוחרת לטרנדים סביבתיים, צריך לזכור שישראל היתה הראשונה שהפנימה את הרעיון בשימוש דודי שמש   בעוד שבשנים האחרונות שומעים יותר ויותר את הביטוי אנרגיית השמש, אזי שבישראל עוד בשנות השביעים החלו לנצל את השמש לשם צריכת אנרגיה. אין זה אומר כמובן שהתחום לא התפתח מאז, אך אין..


החלפת גוף חימום - להחליף בקיץ, ליהנות בחורף

החלפת גוף חימום - להחליף בקיץ, ליהנות בחורף דווקא היום, בשיא החום, רצוי לבדוק אם גוף החימום של דוד השמש שלכם עובד כמו שצריך. ככה מגיעים לחורף מוכנים דודי חשמל מותקנים כיום במעל ל-99.8% ממשקי הבית בישראל, וביישובים המוכרזים המספר הזה עוד יותר קרוב למאת האחוזים. ברוב המקרים דודי חשמל משולבים בתוך מערכות דודי שמש (על ידי הוספת גוף חימום,..


איך לשמור על דוד שמש ולהימנע מתקלות חוזרות

איך לשמור על דוד שמש ולהימנע מתקלות חוזרות אומנם לתקן בעצמנו דוד שמש זה קצת בעייתי, אך לשמור עליו ולהימנע מתקלות, אנחנו יכולים גם יכולים כאשר תיקון דודי שמש מתחיל מעלות של כ-200 שקלים (עצם העלות של הזמנת טכנאי דודי שמש), ועומד בממוצע על כ-1100 שקלים לתיקון משמעותי. אמנם מדובר בפחות ממחצית מן העלות של החלפת הדוד, הסכום בהחלט מכובד..


דודי שמש - פיתוחים שעוזרים לשמור על הדוד

דודי שמש - פיתוחים שעוזרים לשמור על הדוד החורף אומנם נגמר, אך לעולם לא מאוחר להכין את עצמנו לחורף הבא הנה כמה פיתוחים שיעזרו לכם להיות בעניניים לשימושם של המתקינים החדשים של דודי שמש או דודי חשמל, וכן לקוחות שכבר נהנים מן הטכנולוגיה הישראלית הזו, אספנו להלן כמה עדכונים חדשים מן הפיתוחים הטכנולוגיים החדשים והמלצות עדכניות של מכון התקנים..


מדריך קורס אינסטלציה

מדריך קורס אינסטלציה קורס אינסטלציה מעניק מקצוע עצמאי סולידי לחיים, ומאפשר התקדמות קרייריסטית ללא צורך בביצוע שנות הכנה ושיפור ציונים. בשורות הבאות נתייחס לנלמד במסגרת קורס אינסטלציה,  ובייחוד כיצד תכנים של אנרגיה סולארית נכנסים במסגרת הקורס דרישות כניסה ללימודי אינסטלציה דרישות הקדם של קורס..


טכנאי דודי שמש - מדריך תיקונים

טכנאי דודי שמש -  מדריך תיקונים טכנאי דודי שמש נותן מענה למגוון בעיות שנוצרות במערכת החימום הביתית הנפוצה ביותר בישראל. בשורות הבאות נציין כמה דוגמאות מתוך אותו סל שירותים מגוון, כמו גם המחירים וטיפים אחרים המתייחסים לביקורו של טכנאי דוד שמש תיקון קולט שמש בדוד השמש עצמו, כלומר בחלק של מערכת החימום שמופעל אך ורק על ידי השמש..


התקנת דוד שמש - מה צריך לקחת בחשבון?

התקנת דוד שמש - מה צריך לקחת בחשבון? התקנת דוד שמש חוסכת לפי הערכות שונות עד 20% מתקציב החשמל הביתי. בשורות הבאות נתייחס לצורת ההתקנה של דודי שמש, למה יש לשים לב לפני התקנת דוד שמש, איך לבחור את החומרים הנכונים, וכמה כל זה יעלה שיקולים גיאוגרפיים של התקנת דוד שמש לפני התקנת דוד שמש, יש להתאים את המרכיבים השונים לתנאי הסביבה בה..


על סוגי דודי שמש

על סוגי דודי שמש החסכון שנותן דוד שמש שווה את התפעול שלו, מיד תגלו שהתפעול שלו לא כל כך מסובך דודי שמש הם חסכנים גדולים לא רק בתקציב החודשי עבור תשלומי חשמל (או גז, אם במקרה אתם עדיין משתמשים במחמם גז), אלא גם חיסכון משמעותי בזיהום האוויר שאמצעי חימום אחרים יוצרים בהכרח. כיוון שכך, ובהתחשב בכמות השמש בה..


Copyright © 2022 waterheater.co.il כל הזכויות שמורות
אתר דודי שמש מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הדודי שמש
מעוניינים בדוד שמש? נשמח לשוחח איתכם
אנחנו עובדים עם טכנאי דודי שמש מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!